>Gülhane mi, kárhane mi?

>

Kendilerinden geçtiler. Caddeden geçen milleti iplemediler. Namus dedikleri bu olsa gerek!? Sürüsüne bereket…

Bir yobaz dinci aşağıdaki eseri izleyip, sevişen tesettürlü kız için ‘’Onlar evli olamazlar mı, ne var ki bunda’’ diye özel mesaj yollamış.

Bir defa bu ve benzeri binlerce TÜRBANLI kızın evli olmadıkları çok açık. Kaldı ki, nikahlı olsalar bile bu görüntüleri insanların arasında umuma açık yerlerde sergilemeleri doğru bir davranış mı? Diyelim ki evliler; bunların evleri, yatak odaları yok mu? Hani bir karışlık bez parçası namus etiketiydi?

Evli olup da, cadde kenarında, ağaç altlarında alenen sevişiyorlarsa bunun nasıl bir açıklaması olabilir? Fantezimi diyeceğiz. Adını ne koyacağız bunun? Pansiyonlar ne güne duruyor?

Pişkin pişkin etrafı kesip, tekrar sevgilisinin dudaklarına yapışıyor. ”Günah” ve ”ayıp” kavramı kayboluyor. Caddenin kenarında ağaç altına tünemiş, yoldan geçenleri umursamadan, dakikalarca ‘’işlerine’’ devam ediyorlar. Takunya sevdası bu olmalı sanırım.

Buyurunuz; pes dedirten görüntüler… 

Bunlarda ne Allah korkusu var, ne de din-kitap korkusu. Utanmadan ara sıra etrafı kesiyorlar kendilerini izleyen var mı diye. Kaldırım ile uzaklıkları taş çatlasın 10 metre. Ve tekrar sevişmeye dönüyorlar. Önceki mesajlarımda belirttiğim gibi bu sadece bir örnek, gidin Gülhane parkına, Sarayburnu sahiline binlercesini göreceksiniz…

Vah zavallı Türkiye’m, ne hallere kaldık… 

Cem Akkılıç 2009

 
* * * 
Türbanlı kızlar sokaklarda sevişiyor!
Tahmini 40 metre uzaktalar ve ufacık kamerayı fark etmiyorlar. Etrafa bakıyorlar. Kamera yönüne bakıyorlar. O kadar uzaklıktan cep telefonu kadar küçücük kamerayı elbette fark edemiyorlar. Teknoloji 400 metreyi bile 4 metreye getiriyor çünkü. Zaten dikkat edin, boşluğa bakar gibi bakıyorlar.
Kamera onları zoom yaptığı için poz veriyorlarmış gibi gözüküyor. 

Bunları neden söylüyorum; çünkü dinciler bu rezaleti savunurken utanmadan, bu görüntülerde ki çirkinliklerin bizler tarafından maksatlı yapılmış bir mizansen olduğunu söylüyorlar. Zaten başka argümanları da yok. Bir tanesi de çıkıp ‘’evet bu iş çığırından çıktı’’ deyip, özeleştiri yapmak istemiyor. Çünkü bir karışlık bez parçasına toz kondurmak istemiyorlar.

Kafamızı nereye çevirsek orada bir türbanlının resmen seviştiğine şahit oluyoruz!

Vatandaşın birisi cep telefonuyla konuşuyor, ‘’bizimkiler’’ kimseyi sallamayıp, aşk yapmaya devam ediyorlar. Haydi Allah korkunuz yok, utanma duygunuzda mı köreldi?
Gülhane parkı’nda eskiden HAYVANAT bahçesi vardı. AKP belediyesinin düzenlemeleriyle park yeniden dizayn edildi ve TÜRBANAT bahçesi oldu. 

İstanbul halkının içinde kimseyi umursamıyorlar. Hatta biz oradayken yoldan geçen arabalar bunlara korna bile çaldılar. Asıl yuvalandıkları bölge ise Gülhane. Orası ”merkez üsleri” olmuş. Bir iki tane değil ki, o kadar çoklar ki, turistler bile şaşkın bakışlarla bu sevişen Türbanlı kızları izliyor. Halk ile adeta bütünleşmişler. 


KARATAHTA

Gericiler diyor ya hani; ‘’Medeniyet açmaksa bedeni hayvanlar daha medeni.’’ Evet hayvanlar daha medeni bunlardan. Ben Gülhane’de iş bitiren bir tek sincap göremedim çünkü bu zamana kadar.
Cem Akkılıç                                                                                                                     

YOBAZLARA UYARI! İMANA GELİN

Biliyorum, bu sayfamızı gören Yobazlar hemen aptalca bir savunmaya geçip, ‘’Açık kızlarda yapıyor’’ diyerek aptallıklarını duble kanıtlamış olacaklar.
Yahu kardeşim, sen kafasına poşet geçirmemiş medeni kızlarla neden karıştırıyorsun, neden kıyaslıyorsun SIKMABAŞLI gericilerini?
Siz TÜRBAN’ı bu millete ”namustur diye kakalamadınız mı? Eee ne oldu şimdi? Köşeye sıkışınca açık kızlarla mı kıyas yapıyorsunuz?
Alın elinize irice bir megafon, gidin Gülhane parkına, etrafta göreceğiniz binlerce tesettürlü kızı imana davet edin. Yaptıklarının hem günah, hem suç olduğunu bağırın.  Avazınız çıktığı kadar bağırın… Bakalım kaç tesettürlü kız sizi dinleyip imana koşacak?
İşte şok video;
4 dakikalık görüntülere 4 ayrı mekanda 4 Türbanlı düşmüş. Gidin Gülhane parkına, Sarayburnu-Zeytinburnu sahil şeridine binlercesini kendi gözlerinizle göreceksiniz.  
Not:
Kış aylarında Gülhane parkında her ağacın altına düşen Türbanlı sayısında haliyle bir miktar azalma görülüyor. Bunlar genellikle Nargile kafalere doluşuyorlar. Baharın gelişiyle birlikte parklar, bahçeler, bostanlar SIKMABAŞLI kızlarla doluyor.
Gülhane parkında aşk bir başkadır.
  

yazıyı okumak için lütfen üzerini tıklayın. The POŞET  

 İnternette küçük bir araştırma yaptım. Gülhane parkı ve meşhur sakinleri hakkında bir yazı buldum. Buyurun burada. 

Reklamlar
Bu yazı Gülhane mi kárhane mi?, Türban, Tesettür içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.